Specjalizacje

Budownictwo

Budownictwo modułowe to segment, który obecnie dzięki rozwojowi technologii prężnie się rozwija. Kojarzone do niedawna z obiektami architektury tymczasowej – kontenerami technicznymi, pawilonami wystawowymi czy biurowymi, obecnie zyskuje bardzo szerokie zastosowanie. W tej technologii powstają szkoły, przedszkola, budynki użyteczności publicznej, obiekty służby zdrowia czy hotele.

Technologię modułową wykorzystuje się także w budownictwie mieszkaniowym wielo i jednorodzinnym. Największym atutem budownictwa modułowego jest błyskawiczny czas realizacji inwestycji. Budynki modułowe to często prawdziwe perełki architektoniczne, spełniające kryteria nowoczesnej architektury. Domy modułowe wyróżniają proste, oszczędne formy i przejrzystość kompozycji. Produkty SADDAR doskonale wpisują się w filozofię budownictwa modułowego i znajdują szerokie zastosowanie w systemach łączenia modułów z gruntem czy instalacji i montażu ścian działowych.

Architektura ogrodowa

Piękne i funkcjonalne ogrody są już w zasięgu ręki każdego majsterkowicza. Mamy rozwiązania, które zaspokoją potrzeby tradycjonalistów, którzy myślą o zaaranżowaniu tradycyjnego ogrodu z jasnym podziałem na taras, miejsce na grilla, piaskownicą dla dzieci i huśtawką.

Nasze Eko – Kotwy będą również odpowiednie dla tych, którzy planują pójść w kierunku nowoczesnej architektury, łamiącej dotychczasowe ramy i przyzwyczajenia. Co więcej, w przypadku zmiany koncepcji również mamy dla Ciebie rozwiązanie – nasze produkty możesz w łatwy sposób zdemontować i ponownie ich użyć w innym miejscu.

Ogrodzenia

Ogrodzenia wokół posesji pełnią rolę praktyczną i dekoracyjną. My skupiliśmy się na części praktycznej. Wybór pomiędzy projektami tradycyjnymi, drewnianymi a modułowymi pozostawiliśmy naszym klientom. Eko – Kotwy SADDAR pozwalają na realizację obu typów ogrodzeń. Montaż jest szybki i przyjazny środowisku: bez użycia cementu oraz potrzeby dostosowania gruntu z użyciem ciężkiego sprzętu.

W ofercie, oprócz kotew mamy do zaoferowania również słupki ogrodzeniowe dostosowanie do mocowania przęseł, wykonane z naszego autorskiego ekologicznego kompozytu.